931 ogledov

Kaos na tekmi, nekdanji zmaj dobil udarec v glavo

Darussafaka Turk Telekom pretep PrtSc
Na srečanju turškega košarkarskega prvenstva je prišlo do incidenta.

V okviru 14. kola turške Superlige sta se v ponedeljek pomerila Darüşşafaka in Türk Telekom. Slednji je bil poražen (94:87), rezultat pa je ostal v senci incidenta, ki se je zgodil v zadnji četrtini.

Luka Dončić Brandon Ingram Video Šport Večer, poln Dončićevih vrhuncev

Pri eni od napadalnih akcij Darüşşafake je Nigerijec Michael Eric prejel močan udarec po rokah s strani nekdanjega igralca Olimpije Enderja Arslana, Turek je nato še nekaj pripomnil tekmecu.

Erica je to močno vrglo iz tira in z žogo v roki je Arslana udaril v glavo. Priskočil je še Arslanov soigralec Metin Türen, njega je Eric na tla položil kar s čelom.

Srečanje je bilo za nekaj minut prekinjeno, domačini pa so uspeli zadržati prednost za zmago. Ericu se najbrž obeta zajetna kazen.

Luka Dončić Goran Dragić Bravo gogi! Šport Dragić voščil pravoslavni božič, zgodilo se je to