56 ogledov

Murićev Anadolu poražen petič zapored

unicaja anadolu efes Epa
Košarkarji v evroligi so danes dokončali tekme 5. kroga.

V petkovih tekmah je od Slovencev nastopil še član Anadolu Efes Edo Murić, ki je gostil Unicajo Malago in izgubil s 74:79.

Anadolu Efes je lovil prvo zmago in bil po treh četrtinah blizu, saj je še vodil za šest točk (59:53). A zadnjem delu so Turki dosegli le 16 točk, tako da so tekmecem prepustili dve točki. Murić je v 17 minutah štirikrat poskusil z metom za tri, a ostal brez točke, v statistiko je dodal le dva skoka.

Potem ko je Real v četrtek doživel prvi poraz, je grški Olympiacos ostal zadnje neporaženo moštvo; v petem krogu so pirejski košarkarji gostovali pri Barceloni in doživeli podobno usodo. Po dokaj izenačenih prvih treh četrtinah so v zadnji Katalonci stopili na plin, jo dobili s 24:10 in na koncu visoko zmagali (73:51).