14 ogledov

Naslov prvič v Kranjsko Goro

Celjanke (na fotografiji Nika Barič) so ostale brez pokalnega naslova. (Foto: fo fotosi.si
Naslov pokalnih zmagovalk so prvič v zgodovini kluba osvojile košarkarice HiTa Kranjske Gore, potem ko so na finalni tekmi premagale Celje (86:70).

Košarkarice HiT Kranjske Gore so zmagovalke pokala Slovenije. Na zadnji stopnički do prvega naslova v zgodovini kluba so v domači dvorani Vitranc premagale sedemkratne prvakinje in branilke lovorike iz Celja s 86:70 (32:22, 57:36, 74:44).

Najboljše strelke pri HiT Kranjski Gori, ki je tudi aktualni državni prvak, so bile Martina Osterman s 27 točkami, Teja Oblak, ki jih je dosegla dvajset, in Tina Trebec z devetnajstimi.