18440 ogledov

Ni mogel na minuto odmora, ker so ga obkolile plesalke

Ivica Zubac med minuto odmora Reševalni pas/Twitter
Ivica Zubac se je na nedavni tekmi lige NBA med Minnesoto Timberwolves in Los Angeles Clippers znašel v zagati.

Hrvaški košarkar Ivica Zubac se je na gostovanju Clippersov v Minneapolisu znašel v sila (ne)prijetni situaciji. Potem ko bi moral z igrišča na klop na posvet s soigralci in trenerjem Tyronnom Luejem med minuto odmora, je ostal ujet, pravzaprav obkoljen na sredini igrišča z atraktivnimi plesalkami.

Zubac je tako zamudil dobršen del minute odmora, ko so se plesalke umaknile, je vendarle uspel priti do klopi Clippersov. Več kot očitno Zubac ni želel zmotiti plesne točke domačih navijačic, prepričani pa smo, da je užival v razgledu iz "prve vrste". Zubac je sicer na koncu parket zapustil sklonjene glave, saj so Clippersi izgubili v Minneapolisu, in sicer so Volkovi slavili s 128:115.