2 ogledov

Triano: "Dobili smo brco v rit"

1/11
Deset dni do začetka najmočnejše košarkarske lige na svetu so bile odigrane štiri pripravljalne tekme. Slavili so Indiana, Boston, Minnesota in Dallas. Trener Toronta Jay Triano: "Dobili smo brco v rit."

Boston je na krilih Natea Robinsona (23 točk) in Rajona Ronda (21) na četrti pripravljalni tekmi v statistiko vpisal zmago nad Torontom (117:112). Trener Bostona Doc Rivers je po tekmi pohvalil fante in zadovoljno razlagal: "Prvih pet minut tretje četrtine smo prikazali našo pravo keltsko obrambo.'' In to kljub temu, da za Boston niso zaigrali Shaquille O'Neal, Paul Pierce, Delonte West in Stephane Lasme. Na drugi strani trener Toronta Jay Triano po tekmi ni bil pretirano razočaran, opozoril pa je, da imajo Raptorji še kar nekaj rezerv. ''Nismo se borili vse do zadnje četrtine. Dobili smo brco v rit.''

Indiana je na domačem parketu premagala New Orleans Hornets. Najbolj zaslužen za zmago je tokrat bil Tyler Hasbrough, ki je dosegel kar 19 točk. Pri poražencih se je najbolje odrezal Italijan Marco Belinelli, ki je dosegel 16 točk.