29 ogledov

Veliki trio Udrihu nasul 75 točk

James, Wade in Bosh zelo zadovoljno zrejo na zadnjih osem tekem. Vse so zmagali.
1/6
V ligi NBA je Beno Udrih znova izgubil. Tokrat je bil za njegov Sacramento usoden veliki predvsem "veliki trio" Miamija, ki je dosegel kar 75 točk Vročice.
Boston je Charlotte premagal kar s 93:62. To je njegova deseta zaporedna zmaga, s čimer se je v "klubu 10 ali več“ pridružil Dallasu in San Antoniu. Tri različne elipe so imele deset ali več zmag zapored že pred božičem v daljnji sezoni 1997/98.

V GALERIJI NAJDETE PODOBE S TEKME DETROIT : TORONTO.

Dwyane Wade je prispeval 36 točk, LeBron James 25, Chris Bosh pa 14 in to sezono rekordnih 17 skokov za osmo zaporedno zmago Miamija, ki je bil boljši od Sacramenta Bena Udriha 104:83. Kralji so izgubili kar 15 od zadnjih 17 tekem. Udrih je v 33 minutah dosegel 12 točk, imel sedem podaj in dva skoka.

"November je bil za nas zares težek, pogovori pa so nas dvignili na raven, kjer smo zdaj. Bilo je le vprašanje časa, kdaj bo naredilo klik in bomo začeli igrati dobro,“ je dejal Wade.

Heat so tekmo "prelomili“ v tretji četrtini, ko se je v napadu odprlo Jamesu (14 točk v tem delu igre), v drugi pa je prednjačil Wade (13 točk). Ta je sicer dosegel 25 ali več točk na zadnjih petih tekmah. James, ki je s strani gledalcev nenehno poslušal značilni "Buuu,“ je v zadnji minuti tretje četrtine dobil tehnično napako zaradi ploskanja ob klopi Sacramenta, potem ko je zadel enega svojih metov.