1/14
Vzhod Združenih držav Amerike je v ponedeljek zvečer zajel močen snežni vihar, ki je ohromil promet in prizemljil letala. "Prizemljena" sta bila tudi Saša Vujačić in Beno Udrih, ki sta izgubila z Nets in Kings.
Naš avtobus se je zagozdil, zato so morali igralci peš nazaj do hotela. Bilo je malce noro, a to je najmanj, kar lahko rečem.
Stan van Gundy, trener Orlando Magic

Snežni metež je za malenkost prestavil prihod Orlando Magic na gostovanje k New Jersey Nets, a so se južnjaki hitro ogreli in z izvrstno predstavo Dwighta Howarda v drugem polčasu (dosegel je 17 od svojih 19 točk in 10 od svojih 13 skokov) odločili tekmo v svojo korist. Saša Vujačić je v 24 minutah zadel en met za tri točke in enega za dve ter se ustavil pri petih točkah.

"Bilo je noro," je po tekmi razlagal gostujoči trener Stan van Gundy. "Tega nisem doživel niti, ko sem treniral še na kolidžu. Ceste v Hoboknu so bile grozljive. Ko smo prihajali, smo naleteli na veliko zapuščenih avtomobilov. Naš avtobus se je zagozdil, zato so morali igralci peš nazaj do hotela. Bilo je malce noro, a to je najmanj, kar lahko rečem."

Dramatičen zaključek tekme v Sacramentu se je končal slabo za Kings in Bena Udriha, ki je spet prispeval več kot le solidnih 14 točk. Tyreke Evans je dobil 1,9 sekunde pred koncem tekme izvrstno priložnost, da rezultat izenači, a je pri 99:100 zadnji met zgrešil. DeMarcus Cousins je dobil skok in zapravil svoj met izpod obroča, a je žoga še enkrat prišla do Evansa, ta pa je za konec zgrešil še odprt met.

Liga NBA, rezultati:

New Jersey Nets : Orlando Magic 88:104
Harris 24 točk, Lopez 20, ... Vujačić 5 v 24 minutah; Turkoglu 20, Howard 19 in 13 sk.

Sacramento Kings : Los Angeles Clippers 99:100
Evans 32, Casspi 16, ... Udrih 14 v 38 minutah; Gordon 31, Griffin 24 in 14 sk.

Charlotte Bobcats : Detroit Pistons 105:100