18 ogledov

Kralji brez Kopitarja do nove zmage

LA Kings Reuters
Kralji iz Los Angelesa, prvaki severnoameriške hokejske lige NHL, nadaljujejo pripravljalne tekme pred novo sezono.

Tokrat so Los Angeles Kings v Colorado Springsu po kazenskih strelih z 2:1 ugnali Colorado Avalanche, kar je zanje še peta zaporedna zmaga pred sezono. Anže Kopitar tokrat ni igral, a naj bi se v ekipo vrnil za zadnjo pripravljalno tekmo.

Odločilni gol na tekmi je v šestem krogu kazenskih strelov dosegel novinec v dresu Los Angeles Kings, Jordan Weal. Ekipi se bosta srečali še enkrat; v soboto se bosta pomerili v Las Vegasu.

Tyler Toffoli je že po slabih štirih minutah igre kralje popeljal v vodstvo, ko je preusmeril podajo Jeffa Carterja. Gostitelji so izenačili tik pred koncem uvodne tretjine, ko je vratarja kraljev Jonathana Quicka z igralcem več na ledu premagal Max Talbot.