10 ogledov

Nadal s težavo v tretje kolo

1/10
Paolo Lorenzi, ki je v prvem kolu mastersa v Rimu presenetljivo izločil Thomaza Belluccija, je v drugem namučil prvega igralca sveta, Rafaela Nadala. Španec je sicer slavil s 6:7, 6:4 in 6:0.

29-letni Italijan, ki trenutno zaseda 148. mesto na lestvici ATP, je kar dve uri in 36 minut mučil peščenega kralja, ki je najprej izgubil prvi niz v podaljšani igri, nato pa kar z nekaj težavami dobil drugega ter izenačil na 1:1. Tretji niz je bil le še formalnost, Nadal je vidno utrujenega Italijana odpravil s 6:0.

Djoković melje dalje
Novak Djoković je dosegel še 33. zaporedno letošnjo zmago, potem ko je v drugem kolu mastersa v Rimu s 6:0 in 6:3 ugnal Poljaka Lukasza Kubota. Nole tako v letošnji sezoni še ne pozna poraza. Do izenačitve rekorda Johna McEnroeja (42. zaporednih zmag v začetku sezone) mu manjka še devet zmag.