16 ogledov

Atlético s prazno mrežo do tretjega mesta

Jan Oblak Atletico MAdrid Bayer Leverkusen EPA
V španski La Ligi so bile na sporedu štiri teke 29. kroga.

Atlético Madrid je v zadnji tekmi sobotnega programa španske La Lige v gosteh premagal Malago (0:2) in se na lestvici povzpel na tretje mesto. Četrta Sevilla bo v nedeljo gostila Sporting Gijon.

V 26. minuti je za vodstvo gostov poskrbel Koke, na slabi polovici drugega polčasa pa je prednost podvojil Filipe Luis. Celo tekmo je v vratih Atlética branil slovenski reprezentant Jan Oblak.

Najboljšo ekipo prvenstva Real Madrid v nedeljo čaka tekma z Alavesom. Galaktiki imajo s tekmo manj dve točki prednosti pred Barcelono, ki bo lov za večnim tekmecem nadaljevala na gostovanju pri Granadi.