44 ogledov

Bacca zablestel ob kolegu Vida Belca

Carlos Bacca AC Milan Carpi EPA
Kolumbijski reprezentant je dosegel atraktiven gol na tekmi četrtfinala italijanskega pokala.

AC Milan je v četrtfinalu Coppe Italie gostil Carpi našega Vida Belca. Slovenski vratar je v prvenstvu sicer standardni član prve enajsterice, v pokalu pa svoje mesto prepušča rezervistu, tako je bilo tudi na San siru, ko je branil Srb Željko Brkić.

In če bi branil Belec, si Carlos Bacca morda ne bi dovolil tega, kar si je v 14. minuti, ko je domače popeljal v vodstvo. Gostujočega vratarja je namreč vrgel iz igre, nato pa zadel z "rabono".

Milan je tekmo dobil (2:1), potem ko je prednost v 29. minuti povišal M'baye Niang, končni izid pa je v 50. minuti postavil Matteo Mancosu.