12 ogledov

Barcelona nadoknadila zaostanek

Španski superpokal - Barcelona : Sevilla
1/10
Barcelona je na domačem stadionu Camp Nou proti Sevilli na krilih Lionela Messija, ki je zadel trikrat, nadoknadila zaostanek 1:3 s prve tekme in osvojila španski superpokal.

Na tekmi svoje priložnosti ni dobil Zlatan Ibrahimović, kar bi že lahko dalo kakšen znak, da bo v prihodnjih dnevih zapustil katalonske vrste.
Da bo Barcelona krenila na končno zmago je dala vedeti že na začetku. Po avtogolu Konka v 14. minuti je na sceno stopil Lionel Messi, ki je najprej zadel v 25. minuti, nato pa tik pred koncem prvega polčasa Barcelono popeljal v vodstvo 3:0, ki je domačim že zadoščala za osvojitev superpokala. A katalonski stroj se kljub ugodnem rezultatu še ni ustavil mleti. V 90. minuti je piko na i postavil argentinski virtuoz Lionel Messi, ki je Sevilli zabil še svoj tretji zadetek na tekmi.