29 ogledov

Berić zadel prvič po poškodbi

Robert Berić St. Etienne EPA
V najboljši francoski nogometni ligi je svoj trenutek po več mesecih dočakal slovenski reprezentančni napadalec.

Moštvo St. Étienna je gostilo Metz in se že v prvi minuti znašlo v zaostanku, minimalno prednost so gostje držali vse do polčasa.

V 53. minuti pa je svoj trenutek dočakal Robert Berić. Posavec se je več mesecev spopadal s poškodbo, pred nekaj tedni pa se je vrnil na zelenico in v nedeljo prišel do prvega zadetka po lanski jeseni. Po podaji Loïca Perrina se je Berić dobro obrnil na robu kazenskega prostora in našel pot do mreže.

Metz je sredi nadaljevanja še enkrat povedel, remi pa je domačim priboril Perrin z zadetkom v 94. minuti. Berić je igral do 86. minute.

Monaco se ne ustavlja

Vodilni AS Monaco je že v soboto premagal Bordeaux (2:1) in se utrdil na vrhu lestvice. Do tega kola drugouvrščena Nica je v petek doma le remizirala s Caenom (2:2).