10 ogledov

Birsa zabil Interju

Valter Birsa je v dresu Genove zadel proti Interju, a je slednji z zmago 2:1 napredoval v četrtfinale italijanskega pokala.

Črno-modri so na domači tekmi osmine finala že v deveti minuti povedli z lepim zadetkom Brazilca Maicona, na začetku drugega polčasa pa je za 2:0 zadel še Andrea Poli. Slovenski reprezentant, ki je tokrat odigral celotno tekmo, je nato v sodnikovem podaljšku zabil častni zadetek za goste iz Genove.

V četrtfinalu italijanskega pokala bosta tako slovenske barve lahko zastopala le še nogometaša ChievaBojan Jokić in Boštjan Cesar, klub iz Verone pa se bo doma pomeril s Sieno. Tekme četrtfinala bodo odigrane že naslednji teden, preostali pari so Juventus - Roma, Napoli - Inter, Milan - Lazio.