22 ogledov

Blind spregledal v pravem trenutku

daley blind EPA
Daley Blind je z golom v izdihljajih tekme Manchester Unitedu prinesel remi na Upton Parku (1:1)

Manchester United je ostal na četrtem mestu, ima točko manj od tretjega Southamptona. Za ovratnik rdečim vragom dihajo še TottenhamArsenal in LiverpoolWest Ham je še naprej osmi.

Na začetku drugega polčasa so domači zasluženo povedli. Mark Noble je v 49. minuti izvajal prosti strel in poslal žogo pred vrata, kjer se je odlično znašel Kouyaté, ki je s hrbtom proti golu uspel zadržati žogo, malce žonglirati, nato pa lepo matirati De Geo.

V končnici je United pritisnil in v sodnikovem dodatku prišel do izenačenja. Marcos Rojo je poslal visoko žogo pred gol, domači niso dobro razčistili, Daley Blind pa je odbitek pospravil v mrežo. Pred koncem tekme je bil pri gostih zaradi drugega rumenega kartona izključen Luke Shaw, kar pa na razplet ni vplivalo.