15 ogledov

Cáceres na San Siru pokopal Milan

Silva Caceres Reuters
Prvi del polfinalnega obračuna v italijanskem pokalu med Milanom in Juventusom na San Siru je v korist stare dame odločil Martín Cáceres (1:2). Povratna tekma bo na sporedu 21. marca.

Vroč obračun Milana in Juventusa na San Siru sicer pričakovano še ni ponudil potnika v finale italijanskega pokala, a stara dama ima po zmagi z 2:1 pred povratnim srečanjem v Torinu gromozansko prednost.

Gostje so v svetovni prestolnici mode povedli v 53. minuti, ko je Martín Cáceres po strelu Marca Borriella in obrambi Marca Amelie zadel v prazno mrežo. Domači so se v igro vrnili že v 62. minuti, ko je po podaji Massima Ambrosinija z glavo zadel Stephan El Shaarawy. Končni izid pa je sedem minut pred koncem rednega dela s svojim drugim zadetkom na srečanju z lepim strelom izven kazenskega prostora postavil Cáceres in poskrbel za veliko prednost svojega moštva pred povratnim obračunom.

V drugem polfinalnem obračunu se bosta v četrtek pomerila Siena in Napoli.