Šport > Nogomet

Cristiano Ronaldo znova med izbranci

Ženske so izglasovale najlepšega nogometaša v Evropi; ergo – vsi k frizerju. Žurnal24 main
Nogometaš Manchester Uniteda Cristiano Ronaldo se je znašel med šestimi kandidati za prestižno nagrado PFA. Poleg tega Ronaldo kandidira tudi za najboljšega mladega nogometaša.

Portugalski nogometni zvezdnik Cristiano Ronaldo ima možnost obraniti lovoriko za najboljšega nogometaša v angleški ligi po izboru kolegov z angleških nogometnih zelenic. Vezist Manchester Uniteda se je namreč znašel med šestimi kandidati za letošnjo prestižno nagrado PFA.

 

Preberite še ...

Sedmica je zdaj še bolj slavna

Poleg Ronalda, ki je klubu z Old Trafforda pomagal na vrh angleške lige in v polfinale Lige prvakov, so med nominiranci še Arsenalova Cesc Fabregas in Emmanuel Adebayor, Liverpoolova Steven Gerrard in Fernando Torres ter Portsmouthov vratar David James.

Ronaldo, ki je v tej sezoni zabil že 37 golov v vseh tekmovanjih, tako kot Torres in Fabregas kandidira tudi za najboljšega mladega igralca. Ob naštetih pa so na seznamu nominirancev za najboljšega mladega igralca še Gabriel Agbonlahor in Ashley Young iz Aston Ville ter Micah Richards iz Manchester Cityja.
Komentarjev 1
Napišite prvi komentar!

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Če nimate uporabniškega računa, izberite enega od ponujenih načinov in se registrirajte v nekaj hitrih korakih.