16 ogledov

Internacional zlomil srca São Paula

Taisson Juliano
1/11
Drugi finalist pokala Libertadores je v petek postal Internacional. V brazilskem polfinalu so bili boljši od São Paula in se kljub porazu na drugi tekmi uvrstili v finale (1:2). Podoživite noro vzdušje!

Brazilski derbi polfinala "južnoameriške Lige prvakov", pokala Libertadores, se je razpletel po željah Internacionala. Colorados (rdeči) so se kljub porazu v gosteh proti São Paulu uvrstili v veliki finale. Na prvi tekmi so namreč zmagali z 1:0.

Alex Silva je v 31. minuti na megalomanskem stadionu Morumbi zadel za vodstvo São Paula, a je v drugem polčasu znižal Alecsandro. Zadetek Ricarda Oliveire na koncu ni bil dovolj. V finalu že čaka mehiška Chivas Guadalajara.