15 ogledov

Jokić prvič igral, Chievo naprej

Naj bo Handanović še tako dober, pa ga fotografi Epe in Reutersa že več mesecev Žurnal24 main
Slovenski reprezentančni branilec Bojan Jokić je končno dobil nekaj minut v dresu Chieva. Na svoji prvi letošnji tekmi je z oslički v pokalu izločil drugoligaša Sassuolo (2:0). Cesarja ni bilo v moštvu.

O tekmi med Chievom in Sassuolom, predzadnjim moštvom italijanske Serie B, je sicer znano bore malo, saj so tekmo preprosto "spregledali" vsi italijanski mediji. Znani sta le obe postavi in končni rezultat, Verončanom pa je do zmage z 2:0 pomagal tudi slovenski branilec Bojan Jokić, ki je dobil šele prve minute v letošnjem prvenstvu in odigral celo tekmo. Strelec z zadnje ligaške tekme Boštjan Cesar si je prislužil počitek in ga ni bilo v ekipi.

Na pokalni tekmi, na kateri Udinese ni nastopil z najboljšimi nogometaši, so varovanci trenerja Francesca Guidolina gladko napredovali. Na stadionu Friuli je mrežo gostov kot prvi načel Antonio Floro Flores v 21. minuti, njegovo delo pa sta dokončala še Bernardo Corradi (ta je zabil dvakrat) in Angella. Samirja Handanovića ni bilo v ekipi, medtem ko je vratar Jan Koprivec tekmo presedel na klopi za rezervne igralce.