29 ogledov

Juventus pobegnil Napoliju, Iličić izgubil

josip iličić EPA
Juventus je z zmago proti Emopoliju (3:0) povečal prednost v točkovanju prvenstva. Napoli po porazu proti Atalanti (1:0) zaostaja za štiri točke. Fiorentina Josipa Iličića je izgubila na gostovanju v Torinu.

Atalanta, za katero je celo tekmo igral Jasmin Kurtić, je doma premagala Napoli (1:0) in pomagala Juventusu, da se je utrdil na prvem mestu lestvice Serie A.

Fiorentina Josipa Iličića, ki je odigral prvi polčasa, je izgubila v Torinu in zaseda skromno 14. mesto prvenstvene lestvice.

V Genovi je bila na sporedu tekma med Sampdorio, katere član je Luka Kranjc, in Palermom Siniše Ađnelkovića, ki se je končala z neodločenim izidom. Oba slovenska nogometaša sta srečanje presedela na klopeh za rezerve.

AC Milan je po velikem preobratu slavil proti Sassuolu. Varovanci Vincenza Montelle so po uri igre zaostajali z 1:3, nato pa po zaslugi treh golov v manj kot desetih minutah prišli do pomembne zmage.

Inter je po zaušnici v Evropski ligi doživel še razočaranja na domačem prizorišču. Milanski velikan, za katerega je celo tekmo branil Samir Handanović, je na gostovanju v večnem mestu moral priznati premoč Romi (2:1).