59 ogledov

Kandidat za gol sezone iz druge angleške lige

Marco Matias Youtube
Matias je v 37. minuti tekme na robu 16-metrskega prostora sprejel dolgo žogo, si jo z ene noge prestavil na drugo in tako preigral branilca ter mojstrsko zadel z volejem.

Nov kandidat za gol sezone prihaja iz druge angleške lige (Championship), kjer je na tekmi Leeds Uniteda in Sheffield Wednesdaya (1:1) mojstrsko zadel gostujoči napadalec Marco Matias

Portugalec je v 37. minuti tekme na robu kazenskega prostora sprejel dolgo žogo in si jo prestavil z ene noge na drugo ter tako preigral branilca, imel pa je še čas za neubranljiv strel z volejem tik pod stičišče vratnice in prečke za vodstvo gostov.

Nekdanji klub Darka Milaniča, na katerega je Primorec še vedno pogodbeno veza, se je za točko rešil v 61. minuti, toda ekipa z Elland Roada je v prvih štirih kolih že ravno tolikokrat remizirala.