12 ogledov

Ko je Realu najtežje, je tu Sergio Ramos!

lionel messi EPA
V španski La Ligi so bile na sporedu tekme 15. kroga.

Real Madrid je v 92. minuti prišel do velikega preobrata proti Deportivu (3:2). Odločilni zadetek v sodnikovem podaljšku je z glavo dosegel Sergio Ramos. Domači trener Zinedine Zidane je ob tej priložnosti spočil Cristiana Ronalda, Luko Modrića in Karima Benzemaja. Med strelce sta se vpisala se Alvaro Morata in Mariano Mejia, za Deportivo pa je oba gola dosegel Joselu.

Slovenski vratar Jan Oblak bo z Atlético Madridom ponovno na delu v ponedeljek, ko bodo varovanci Diega Simeoneja gostovali pri Villarrealu.

Barcelona je na tekmi 15. kroga najmočnejšega španskega prvenstva na gostovanju v Pamploni premagala Osasuno (3:0) in domačim prizadejala peti zaporedni poraz.

Rezultat na stadionu El Sadar je bil poravnan do 59. minute, ko je goste v vodstvo popeljal Luis Suárez. V nadaljevanju je mrežo domače ekipe dvakrat zatresel Lionel Messi, in sicer v 72. in 92. minuti.

Malaga in Granada sta se že v petek razšli z neodločenim rezultatom (1:1), Valencia pa je morala priznati premoč Real Socidedadu (3:2) in se nevarno približala mestom, ki vodijo v drugorazredno tekmovanje. Brez zmagovalca sta se razšla Leganes in Las Palmas (1:1).