0 ogledov

Maribor in Koper zanesljivo

Tako Maribor kot Koper sta v zaostalih tekmah PrveLige.si zanesljivo prišla do zmage. Maribor je v Ljudskem vrtu zmagal z 1:0, Koper pa je na Bonifiki napolnil mrežo Celja.

Koper suvereno do zmage

Kanarčki so stvari hitro postavili na svoje mesto in gostom pokazali, da nimajo nikakršnih možnosti za uspeh na Bonifiki. Koper, ki je med tednom postal jesenski prvak, je Celjanom že v prvem polčasu zabil tri gole. Mrežo Celjanov je že v četrti minuti načel Miran Pavlin, nadaljevali pa so Aljaž Struna (11), Mitja Brulc (22) in Daniel Bešič (83).

Maribor z enim zadetkom do treh točk

Nogometaši Maribora so na najboljši način končali jesenski del prvenstva. Z novimi tremi točkami so napovedali, da bodo vodilnemu Kopru spomladi dihali za ovratnik. Tokrat so bili boljši tekmec od mladih Ljubljančanov, čeprav so gosti igrali brez strahu. Oba vratarja sta imela veliko dela, več pa Rozman, ki je rešil nekaj nevarnih situacij pred svojim golom. Premagal pa ga je Plut v 61. minuti.