Na derbiju med Milanom in Interjem dva 'slovenska' gola

Dominika Čonč Reševalni pas/Twitter
Slovenska nogometna reprezentantka je odločila dvoboj mestnih tekmecev.

Slovenska nogometna reprezentantka Dominika Čonč je poleti okrepila MIlan, tokrat pa je bila ključna igralka na derbiju med rdeče-črnimi in črno-modrimi.

Vezistka iz Maribora je mrežo Interja načela v 36. minuti. Čončeva je na dvanajstih metrih od gola pričakala povratno podajo z leve strani in jo poslala v mrežo za 0:1. Ineristke so z lepim zadetkom izenačile v 54. minuti, a veselje domačih ni trajalo dolgo. Slovenka je namreč izenačila le tri minute kasneje. Tokrat se je odločila za strel izven šestnajsterca in se z močnim in natančnim udarcem še drugič vpisala med strelke. "Spet ona!!!!!!" je bil navdušen komentator klubske televizije.

V zaključku dvoboja so gostje nato le še potrdile zmago.