4302 ogledov

Najbolj čuden gol vseh časov: Nehote zadela z zadnjico!

Lauren Hemp Reševalni pas/Twitter
Takšen zadetek se ne vidi pogosto. Zadela je z... zadnjico!

V teku je Svetovno prvenstvo v nogometu za ženske do 20 let, na katerem ne primanjkuje atraktivnih potez in lepih zadetkov..

Tako je bilo tudi na nedeljski tekmi med Anglijo in Mehiko, katero so Otočanke dobile s 6:1. Hat-trick je dosegla komaj 18-letna Lauren Hemp, nadarjena napadalke Manchester Cityja, ki si bo v letošnji sezoni minute nabirala kot posojena igralka Bristol Cityju.

Najbolj pa je v spominu ostal njen tretji zadetek, ki ga je dosegla na precej nevsakdanji način. Anglija je vodila s 5:1, tekla je 80. minuta, Hemp pa je prodirala po desni strani, ko je mehiška vratarka stekla proti njej, se zadrsala in jo spotaknila. Hemp je padla, pri tem pa ji je uspelo z zadnjico poslati žogo v mrežo.