11 ogledov

Navijačem Barçe zastal dih

žoga gol mreža golova črta Youtube
Španski prvak je ob odsotnosti Lionela Messija izgubil na gostovanju v Sevilli (2:1).

Sreča na sobotnem ligaškem obračunu med Barcelono in Sevillo ni bila na strani katalonskega velikana, ki je moral priznati premoč s končnim izidom 2:1 v korist Andaluzijcev.

Potek tekme bi bil lahko precej drugačen, če bi Neymar v prvem polčasu s prostim strelom Barço popeljal v vodstvo, a fortuna je rekla ne!

Brazilec je v 23. minuti lepo meril proti vratom Sergia Rica, vendar je žoga zadela desno vratnico, se odbila od hrbta domačega vratarja nazaj v vratnico in se odpeljala po golovi črti, nato pa je pred Gerardom Piquéjem posredoval eden od nogometašev Seville.