5650 ogledov

Šok! Ko bi morala vstopiti v igro, ugotovila, da je pozabila obleči hlačke

Giulia Gwinn instagram
Neverjetna zgodba z nemških zelenic. Ena najlepših nogometašic na svetu bi morala vstopiti v igro, toda vse skupaj se je zavleklo za nekaj minut. Le zakaj?

Ena najlepših nogometašic na svetu Giulia Gwinn, ki brani barve münchenskega Bayerna, je poskrbela za viralni videoposnetek. Kako? Trener ženske nogometne ekipe Bayerna jo je namreč na gostovanju Bayerna pri FC Nürnbergu pozval, naj se pripravi, da bo vstopila v igro kot rezervistka. Ko je želela sleči spodnji del trenirke, pa je ugotovila, da nima športnih hlačk.

Kako se je razpletlo? Gwinnova, ki je pred časom zavrnila erotično fotografiranje za Playboy, je oddrvela proti garderobam, se tam preoblekla in naposled v 62. minuti le vstopila v igro. Tekma se je zaključila z rezultatom 1:1, Bayern pa je tako predal prvo mesto zasedbi Wolfsburga.