15 ogledov

Nora predstava Reala - 8:0!

Cristiano Ronaldo Žurnal24 main
Potem ko je Real čez vikend na Bernabeuu komajda porazil Sevillo (1:0), je tokrat v pokalu jezo stresel nad Levantejem. 8:0 je bilo. Benzema in Ronaldo s hat-trickoma! Barçi v torek "le" remi.

Tekma se je za Real začela (in končala) sanjsko. Karim Benzema, ki je že v drugi minuti zapravil prvo izjemno priložnost za zadetek, je domače navijače razveselil po vsega petih minutah igre.  Francoz je ukradel žogo Levantejevi obrambi in zabil za 1:0. Že čez štiri minute je na semaforju na Santiagu Bernabeúu pisalo 2:0. Po podaji Cristiana Ronalda je zabil nemški reprezentant Mesut Özil. Benzema, ki se pod taktirko Joseja Mourinha vrača v najboljšo formo, je do konca tekme zabil še dvakrat. Hat-tricku Francoza je "odgovoril" tudi Portugalec Ronaldo, ki je v mrežo gostov prav tako pospravil tri žoge. Končni izid (8:0!) je postavil Pedro Leon, ki je gostujočega vratarja premagal v zadnji minuti tekme. Še kakšen zadetek v mreži Levanteja je preprečil kar sodnik, ki je konec tekme odpiskal deset sekund pred iztekom 90 minut.

Barçi v torek "le" remi
Potem ko je Barcelona še minuli vikend v domačem prvenstvu s kar 5:0 povozila Espanyol, je v torek "le" remizirala na prvi tekmi osmine finala kraljevega pokala proti Athleticu iz Bilbaa. Baski bodo tako imeli priložnost, da na povratni tekmi pred svojimi navijači pripravijo prvovrstno presenečenje in izločijo ponos Katalonije. Real Madrid v sredo ob 22.00 na Santiagu Bernabeu gosti Levante. Beli balet bržkone ne bi smel imeti večjih težav s trenutno 16. uvrščenim moštvom v La Ligi.