20 ogledov

Pazzini junak Interja

Pozdrav Pazzinija s trenerjem Leonardom. (Foto: Reuters) Žurnal24 main
Milanski Inter je v zaostali tekmi Serie A v gosteh z 2:1 premagal Fiorentino. Mož odločitve Giampaolo Pazzini, ki je končni izid postavil v 62. minuti. V drugi tekmi je Genoa ugnala Sampdorio.
St. Pauli ugnal Hamburger
V nemški Bundesligi je St. Pauli v zaostali tekmi v ogsteh z 1:0 ugnal Hamburher SV. Mož odločitve je bil v 59. minuti Asamoah.

Črno-modri so tako skočili na tretje mesto Serie A in se mestnemu tekmecu iz vrst Milana na vrhu lestvice približali na pet točk zaostanka. Obračun v Firencah so veliko bolje začeli gostje iz svetovne prestolnice mode, ki so povedli v 6. minuti. Samuel Eto'o je poslal predložek v kazenski prostor, kjer je Michele Camporese nesrečno posredoval in zatresel lastno mrežo. Domači so se v igro vrnili po dobre pol ure igre. Natančen je bil Manuel Pasqual. Ekipi sta na odmor odšli poravnani. Trenutek odločitve pa se je zgodil v 62. minuti, ko je zadel Giampaolo Pazzini. Zanimivo, da je slednji kar štiri leta nosil dres Fiorentine. Kljub zmagi pa trener Leonardo ne more biti najbolj zadovoljen, saj se je znova poškodoval Wesley Sneijder.

Na drugi zaostali tekmi je Genoa v mestnem derbiju z 1:0 ugnala Sampdorio.