Šport > Nogomet
1 ogledov

Počuti se kot prostitutka

Slaviša Stojanovič je zapustil Celje. Fotosi
Trofejni trener Slaviša Stojanović še naprej ostaja tik pred vrati Olimpije. Zaradi številnih špekulacij v medijih o njegovem prihodnjem klubu se počuti kot prodajalka ljubezni.
Olimpija bo v torek dopoldne začela priprave na novo sezono. In tik preden zmaji začnejo nabirati kilometre, še vedno ni znano ime novega trenerja, v klub pa tudi ni prispela niti ena okrepitev. Navijaška srca še naprej kličejo Slavišo Stojanovića, pogovori pa tečejo počasi. "Mediji me selijo sem in tja. Izpadem kot prostitutka, zato ne bi veliko govoril," nam je včeraj povedal Slave.
 

Prazen žakelj ne stoji pokonci

Nogometaši Olimpije se bodo danes, v ponedeljek, po krajšem dopustu prvič zbrali na skupnem kosilu. Na trening pa se bodo podali dan kasneje, ko bodo tudi vedeli, kdo jih bo vodil v prvoligaški sezoni.

Za pogovore s trenerjem, ki je z Domžalami osvojil dva naslova prvaka, je pri Olimpiji pooblaščen glavni pokrovitelj in član izvršnega odbora Izet Rastoder. S Stojanovićem se je dobil dvakrat. "Res je, sestala sva se dvakrat. Drugi pogovor je bil že bolj konkreten, vendar ostaja veliko stvari nedefiniranih. Izet si z Olimpijo želi nekaj narediti. Veseli me, da je v tem projektu tak človek. Smo pa še daleč od dogovora," pravi Stojanović, ki je v zadnjem obdobju v Celju preživljal težke trenutke, a ostaja korekten. "Najprej se moram pogovoriti s Celjani," je skop 39-letni Ljubljančan, ki pa ne pušča veliko možnosti za nadaljevanje dela v knežjem mestu. "Daleč od tega, da si tam ne bi želel delati, vendar pa sem po vsem, kar se je zgodilo v zadnjih šestih mesecih, preveč razočaran." V Olimpiji želijo najprej trenerja, potem pridejo na vrsto okrepitve. Časa je vse manj, zato bo bržkone Rastoder poskušal posel skleniti danes.
Komentarjev 1
Napišite prvi komentar!

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Če nimate uporabniškega računa, izberite enega od ponujenih načinov in se registrirajte v nekaj hitrih korakih.