3011 ogledov

Ronaldo zgrešil nemogoče

cristiano ronaldo
Real Madrid je v 85. minuti izvlekel zmago na gostovanju pri Getafeju (1:2). Mož odločitve je bil ponovno Cristiano Ronaldo. Barcelona in Atletico Madrid sta se razšla z delitvijo točk (1:1).

Real Madrid jev 8. krogu La Lige v gosteh premagal Getafe (1:2). Galaktiki so povedli z golom Karima Benzemaja v 39. minuti, po dobrih desetih minutah drugega polčasa pa je za izenačenje poskrbel Jorge Molina.

Končni rezultat je v 85. minuti postavil Cristiano Ronaldo, ki je nekaj minut prej zapravil zares velikansko priložnost. V zaključku srečanja se je odkupil s prvim ligaškim zadetkom v sezoni, s katerim pa ni utišal zlobnih jezikov.

Portugalski napadalec, ki je zaradi kazni Mednarodne nogometne zveze (Fifa) izpustil prve štiri tekme, je tako končno prekinil strelski post v španskem prvenstvu. Njegov veliki rival Lionel Messi je po osmih krogih že pri 11 zadetkih.

Barcelona je na derbiju z Atlético Madridom iztržila točko in na lestvici prepričljivo vodi pred Realom. Madridčani so na domačem stadionu Wanda Metropolitano povedli v 21. minuti z golom Saula Nigueza, za izenačenje osem minut pred koncem rednega dela pa je poskrbel Luis Suárez. Jan Oblak je za Atletico igral celo tekmo.

jan oblak | Avtor: Epa Epa