17 ogledov

Inter v praznični čas z lepo zmago

Mauro Icardi Ever Banega Inter Lazio EPA
V italijanskem prvenstvu je bila v sredo odigrana ena tekma 18. kola, Inter je doma nadigral Lazio (3:0).

Nogometaši Interja so po visoki zmagi nad Laziem (3:0) napovedali spomladanski lov na mesta, ki zagotavljajo uvrstitev v Ligo prvakov. Moštvo Samirja Handanovića (branil je celotno tekmo) je sicer ostalo na sedmem mestu, a razlike so majhne.

V prvem polčasu gledalci na San Siru niso videli zadetkov, najbolj nevarno situacijo pa so si priigrali Rimljani. V drugem polčasu pa je bila zgodba povsem drugačna.

V 54. minuti je mrežo Lazia s pravim projektilom načel Ever Banega, v naslednjih desetih minutah pa je njegov argentinski rojak Mauro Icardi še dvakrat zatresel mrežo in črno-modrim zagotovil vse tri točke.