157 ogledov

Smola Mbappeja voda na mlin Iličiću

mbappe Epa
Francoski napadalec se je poškodoval na pokalni tekmi med PSG-jem in St. Etiennom.

Kylian Mbappe, eden najpomembnejših mož Francije na poti do naslova nogometnega svetovnega prvaka pred dvema letoma v Rusiji, zaradi poškodbe gležnja ne bo mogel igrati za Paris Saint-Germain okrog tri tedne, so sporočili iz francoskega nogometnega velikana.

Groza Šport Šok in kaos v Parizu, Mbappe v solzah, zapele so pesti

To pomeni, da bo 21-letni napadalec manjkal tudi na tekmi četrtfinalna lige prvakov, ko se bo PSG 12. avgusta pomeril z Atalanto Josipa Iličića.

Mbappe je poškodbo staknil v finalu francoskega pokala v petek proti St. Etiennu, ko je PSG z zadetkom Neymarja v 14. minuti zmagal z 1:0. V 33. minuti je v bolečinah zapustil zelenico.

Po podrobnejših pregledih so ugotovili, da bo moral počivati tri tedne in bo izpustil še finale ligaškega pokala proti Lyonu, ki bo na sporedu v petek, 31. julija, je še sporočil PSG.

mbappe | Avtor: Epa Epa