6 ogledov

Sporočilce, ki je spremenilo potek tekme

pep guardiola philipp lahm bayern Twitter
Španski strateg na klopi Bayern Münchna je med tekmo nemške Bundeslige Philippu Lahmu predal sporočilce. Obrambni vezist se je v nadaljevanju tekme vpisal med strelce, Bavarci pa so slavili z 2:0 (0:0).

Bayern München je na prvi zadetek na Allianz Areni, kjer je v 16. krogu najmočnejšega ligaškega tekmovanja gostoval Ingolstadt, moral čakati vse do 65. minute, ko je za čudovit zadetek poskrbel Robert Lewandowski. Končni rezultat je v 75. minuti postavil Philipp Lahm.

Najbolj zanimiv trenutek srečanja pa se je zgodil v 56. minutu, ko je domači trener Pep Guardiola pred podajo iz outa svojemu varovancu predal kos papirja, na katerem so bila, predvidevamo, zapisana nekakšna navodila. Lahm je vsebino lističa delil s svojimi soigralci in devet minut kasneje je Bayern povedel.

Bayern si je z zmago že zagotovil, da bo novo leto preživel na vrhu ligaške lestvice, saj ima s tekmo več osem točk prednosti pred Borussio Dortmund. Pred novoletnim premorom ga čaka še tekma s Hamburgom.

Uporabniki družabnih omrežij so se domislili kar nekaj zanimivih predlogov, kaj je nekdanji trener Barcelone zapisal na listku.