V kvalifikacijah za evropsko prvenstvo do 21 let sta se na Opus Areni v Osijeku merili vodilni moštvi skupine Turčija in Hrvaška, izjemno pomemben dvoboj za obe izbrani vrsti pa je bil prekinjen v 39. minuti pri rezultatu 0:0.
Po prvih informacijah naj bi ob igrišču spodrsnilo turškemu selektorju Egemenu Korkmazu, ki je ob padcu z glavo udaril ob tla. Zdravniška ekipa je priskočila na pomoč nesrečnemu selektorju, ob turško klop je pripeljalo tudi reševalno vozilo. Pri Indexu so zapisali, da 43-letnik ni v življenjski nevarnosti.
Njegovi izbranci tekme niso želeli nadaljevati.
Tik pred padcem selektorja je pri gostih sicer rdeči karton prejel Demir Ege Tıknaz.
🔴 URGENT : L'entraîneur de l'équipe nationale turque U21, Egemen Korkmaz, s'est soudainement effondré au sol, lors du match contre la Croatie pour les éliminatoires de l'EURO Espoirs 2027.
Une ambulance est entrée sur le terrain et le match a été interrompu. pic.twitter.com/Iw4v7UgPOy— Franceat média (@Franceatpresso2) March 31, 2026