39 ogledov

Vragi preživeli nalet tigrov

Ibrahimović Pogba Manchester United EPA
V Angliji sta znana oba finalista ligaškega pokala.

Že v sredo si je na račun Liverpoola preboj v finale angleškega ligaškega pokala zagotovil Southampton, v četrtek pa si je pot na Wembley prislužil še Manchester United.

"Rdeči vragi" so k Hull Cityju pripotovali s prednostjo 2:0 s prve tekme, v gosteh pa kljub porazu (2:1) storili dovolj za napredovanje.

Po prvem polčasu je kazalo na bolj negotov zaključek, saj je Tom Huddlestone v 35. minuti "tigre" popeljal v vodstvo. Toda sredi drugega polčasa je za Man Utd zadel Paul Pogba in kljub poznemu zadetku Oumarja Niasseja se je Hull moral posloviti od tekmovanja.