Šport > Nogomet

Vršič dobro okreva

Dare Vršič bo na rehabilitaciji ostal do februarja, nato pa se vrnil v Romunijo. Žurnal24 main
Slovenski nogometni reprezentant Dare Vršič dobro okreva po zlomu mečnice na desni nogi. Na rehabilitaciji v Bologni bo ostal do 10. februarja, nato pa se bo vrnil v Romunijo.

Slovenski nogometni reprezentant Dare Vršič dobro okreva po zlomu mečnice na desni nogi. Član romunskega prvoligaškega moštva Politehnica iz Temišvara se je za novoletne praznike vrnil iz Bologne, v začetku januarja pa se bo znova vrnil na rehabilitacijo v Italijo. Vršič bo na Apeninskem polotoku ostal do 10. februarja, nato pa se bo pridružil moštvu, ki je prvi del romunskega prvenstva končalo na petem mestu.

Komentarjev 1
Napišite prvi komentar!

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Če nimate uporabniškega računa, izberite enega od ponujenih načinov in se registrirajte v nekaj hitrih korakih.