27 ogledov

Vučkić ga je zabil za Newcastle

Vučkić je tekmo proti Arsenalu začel in dobro izkoristil svojo priložnost. (Foto
1/2
Haris Vučkić zabija v Angliji! Njegov Newcastle se je pred dnevi pomeril s Carlislom in srečanje dobil s 3:0. Zadnji zadetek za srake je v 73. minuti prispeval nihče drug kot mladi Domžalčan s številko 46 na hrbtu.

Žogo je Haris Vučkić, ki je vstopil v drugem polčasu, prejel nekje na sredini kazenskega prostora, rahlo z desne strani, se učinkovito obrnil in jo z levico poslal v mrežo. Njegova akcija se začne v 25. sekundi videa. Opravičujemo se vam zaradi nekoliko slabšega posnetka, a boste tudi z njega lahko jasno razbrali, da je bil zadetek zares lep.

Carlisle nastopa v League One oziroma v tretjeligaški druščini. Newcastle, ki ga vodi Chris Hughton, bo v prihajajoči sezoni nastopal v Premier League, že pred meseci pa smo poročali, da se za Harisa Vučkića zanimajo Manchester United, Milan in Chelsea.