30 ogledov

Otočani po preobratu strli Javorjeve liste

new york islanders nhl dallas stars john tavares Reuters
V noči na torek so v najmočnejši hokejski ligi na svetu odigrali tri srečanja.

Hokejisti New York Islanders so proti Toronto Maple Leafs najprej nadoknadili dva gola zaostanka, nato pa se je v podaljšku izkazal Brock Nelson, ki je dosegel odločilni gol za zmago s 6:5.

Zmagoviti recept je bila poteza, ko so proti koncu zadnje tretjine in zaostanku s 4:5 iz igre potegnili vratarja Thomasa Greissa in zadeli za podaljšek 1:29 minute pred koncem rednega dela prek Andrewa Ladda.

Josh Bailey je k zmagi dodal gol in dve podaji, Ryan Strome je prispeval gol in podajo, med strelce za gostitelje pa se je vpisal še Nikolaj Kulemin.

Hudiči boljši od Sabelj

Na preostalih tekmah so New Jersey Devils z 2:1 premagali Buffalo Sabres, Philadelphia Flyers pa so z 0:2 izgubili proti Columbus Blue Jackets.

Los Angeles Kings Anžeta Kopitarja bodo spet na led stopili v noči na sredo po srednjeevropskem času, ko bodo gostovali pri Tampa Bay Lighning.