14 ogledov

Polomija Olimpije v gosteh

sport 24.03.10, hokej, tekma, hokejist, Matej Hocevar during ice-hockey match Ti www.alesfevzer.com
Hokejisti Telemacha Olimpije so gostovali pri Dornbirnu in doživeli hud poraz, saj so jih domačini premagali s kar 8:1.

Današnjo tekmo bodo morali hokejisti Olimpije čim prej pozabiti. Gostovanje pri Dornbirnu se je končalo s pravo malo katastrofo, saj so izgubili s kar 8:1 in se dodatno zasidrali na zadnjem mestu prvenstvene lestvice lige EBEL.

Domači so udarili prvi in ob igralcu več na ledu povedli v sedmi minuti, ko je zadel Luciano Aquino. Šest minut kasneje so zmaji dosegli svoj edini zadetek na tekmi, ko je izid poravnal Matej Hočevar. Do konca prvega dela igre so domači nato zadeli še dvakrat, ko sta Jerryja Kuhna na vratih Ljubljančanov premagala Chris D'Alvise in Martin Mairitsch.

Tudi druga tretjina je minila v podbnem duhu. Po vsega dveh minutah je izid na 4:1 povišal Patrick Jarrett, po polovici tekme pa je bil izid po drugem golu D'Alvisa že 5:1. Po tem zadetku je z ledu odšel nerazpoloženi Kuhn, ki ga je zamenjal Aleš Sila, ki pa prav tako ni spremenil poteka srečanja.

Še pred koncem tretjine je tudi sam moral pobrati pak iz svoje mreže, v zadnjem delu igre pa je prejel še dva zadetka, medtek ko njegovi soigralci niso več našli poti do mreže Dornbirna.