Šport
15 ogledov

Pred tekmo na biljard

Jerneja Damjana ženski hokej ni preveč razočaral, veliko raje pa bi si ogledal " Žurnal24 main
Le še nekaj ur je do napetih preizkušenj slovenskih športnikov na olimpijskih igrah v Vancouvru. Skakalci se sproščajo z igranjem biljarda, kjer blestita Mitja Mežnar in Peter Prevc.

Prve dni v olimpijski vasi so se skakalci navduševali nad curlingom, zdaj pa sta se Mitja Mežnar in Peter Prevc bolj osredotočila na interne dvoboje v biljardu. “Naprej sem Petra brez težav premagoval, a se je hitro zelo izboljšal, tako da imava kar precejšnje boje,” je dejal Mežnar in dodal, da se o končni nagradi še nista dogovorila. Ob večerih pa skupaj z drugimi reprezentanti igrata karte.

Skakalci so si na edini prost dan teh olimpijskih iger malo ogledali Vancouver ter šli na hokejsko tekmo Kanada-Švica. A ne na moški spektakel, temveč na žensko tekmo.

Z veseljem bi namreč ostal še dva dneva, si ogledal Vancouver in kakšno ‘pravo’ hokejsko tekmo.
Jernej Damjan
“Sicer je bila malo bolj počasna igra, a nekako smo preživeli,” se je šalil Prevc, ki bi si raje ogledal moški hokej. Istih misli je tudi Jernej Damjan, ki je v smehu dodal: “No ja, vsaj počasni posnetki niso bili potrebni. Kanadčanke res izstopajo, druge ekipe pa niso najboljše.” Damjanu je kar malo žal, da gredo skakalci že naslednji dan po tekmi domov. “Z veseljem bi namreč ostal še dva dneva, si ogledal Vancouver in kakšno ‘pravo’ hokejsko tekmo,” je dejal Damjan, ki ponavadi navija prav za Kanado, Švedsko ali pa Finsko.

Slovenci najlepši!
Uradne belo-modro-zeleno-rumene bunde slovenske olimpijske delegacije so na olimpijskih prizoriščih navdušile tako modne poznavalce kot Kanadčane. Pohvale nad lepimi olimpijskimi oblačili namreč dežujejo z vseh strani, nekateri gredo celo tako daleč, da menijo, da so slovenski olimpijci daleč najlepše oblečeni med vsemi

Komentarjev 1
Napišite prvi komentar!

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Če nimate uporabniškega računa, izberite enega od ponujenih načinov in se registrirajte v nekaj hitrih korakih.