Šport
198 ogledov

Spored OI in slovenski nastopi

tina trstenjak EPA
Kdaj bodo nastopili slovenski športniki? Pred vami je časovnica slovenskih nastopov na olimpijskih igrah (tudi ob morebitnih napredovanjih do finala) in končnih odločitev v posameznih športih. Vse skupaj se začne že 3. avgusta, uradna otvoritev pa bo na sporedu v petek.
  • Sreda, 3. avgust:

Nogomet - predtekmovanje, ženske

  • Četrtek, 4. avgust:

Nogomet - predtekmovanje, moški

  • Petek, 5. avgust:

Otvoritev iger - 01.00 (6.8.) Rio de Janeiro: odprtje 31. POI

  • Sobota, 6, avgust:

Končne odločitve (12)

Plavanje - 03.00 (7.8.) Rio/Barra: finale 400 m mešano moški 400 m prosto moški 400 m mešano ženske (Anja Klinar) 4 x 100 m prosto ženske
Kolesarstvo - 14.30 Rio/Copacabana: cestna dirka, moški (Simon Špilak, Jan Polanc, Primož Roglič, Matej Mohorič)
Judo - 21.40 Rio/Barra: ženske do 48 kg, moški do 60 kg

Sabljanje - 22.15 Rio/Barra: meč, ženske posamezno, za 3. mesto, finale

Dviganje uteži - 00.00 (7.8.) Rio/Barra: ženske do 48 kg

Strelstvo - 15.30 Rio/Deodoro: 10 m zračna puška, ženske (Živa Dvoršak) 20.30 Rio/Deodoro: 10 m zračna pištola, moški

Lokostrelstvo - 21.39 Rio/Maracana: ekipno, moški, za 3. mesto, finale Ostala tekmovanja s slovensko udeležbo:
Plavanje - 18.00 Rio/Barra: predtekmovanja 400 m mešano moški 100 m delfin ženske 400 m prosto moški 400 m mešano ženske (Anja Klinar) 100 m prsno moški (Damir Dugonjić) 4 x 100 m prosto ženske 03.00 (7.8.) Rio/Barra: polfinale 100 m delfin ženske 100 m prsno moški (Damir Dugonjić)
Namizni tenis - 14.00 Rio/Barra: predtekmovanja moški in ženske (Bojan Tokić) 19.30 Rio/Barra: 1. krog, moški, ženske 00.00 (7.8.) Rio/Barra: 1. krog moški, 2. krog ženske
Strelstvo - Rio/Deodoro: kvalifikacije 13.30 10 m zračna puška, ženske (Živa Dvoršak)

živa dvoršak london 2012 streljanje | Avtor: Stanko Gruden/STA Stanko Gruden/STA

 

















  • Nedelja, 7. avgust:

Končne odločitve (14)

Plavanje - Rio/Barra: skoki v vodo 21.00 finale sinhrono 3 m, ženske - 03.00 (8.8) Rio/Barra: finale 100 m delfin ženske 100 m prsno moški (Damir Dugonjić) 400 m prosto ženske (Anja Klinar) 4 x 100 m prosto moški

Kolesarstvo - 17.15 Rio/Copacabana: cestna dirka, ženske (Polona Batagelj)
Judo - 21.40 Rio/Barra: ženske do 52 kg, moški do 66 kg (Adrian Gomboc)
Sabljanje - 22.15 Rio/Barra: floret moški, za 3. mesto in finale
Dviganje uteži - 20.30 Rio/Barra: ženske do 53 kg 00.00 (8.8.) Rio/Barra: moški do 56 kg
Strelstvo - Rio/Deodoro: finale 16.00 10 m zračna pištola, ženske 20.00 trap, ženske
Lokostrelstvo - 21.39 Rio/Maracana: ekipno, ženske, za 3. mesto, finale Ostala tekmovanja s slovensko udeležbo:
Plavanje - 18.00 Rio/Barra: predtekmovanja 100 m hrbtno ženske 200 prosto moški (Anže Tavčar) 100 m prsno ženske (Tjaša Vozel) 100 hrbtno moški 400 m prosto ženske (Anja Klinar) 4 x 100 m prosto moški - 03.00 (8.8.) Rio/Barra: polfinale 200 m prosto moški (Anže Tavčar) 100 m prsno ženske (Tjaša Vozel) 100 m hrbtno moški 100 m hrbtno ženske
Rokomet - predtekmovanje, moški 14.30 Rio/Barra: Hrvaška - Katar 16.30 Rio/Barra: Švedska - Nemčija 19.40 Rio/Barra: Danska - Argentina 21.50 Rio/Barra: Poljska - Brazilija 00.50 (8.8.) Rio/Barra: Francija - Tunizija 02.50 (8.8.) Rio/Barra: Slovenija - Egipt
Judo - 15.00 Rio/Barra: predtekmovanje, četrtfinale ženske do 52 kg, moški do 66 kg (Adrian Gomboc) 20.30 polfinale
Namizni tenis - Rio/Barra: posamezniki 14.00 2. krog ženske, moški Rio/Barra: posamezniki 23.00 3. krog ženske, moški (Bojan Tokić)
Kajak/kanu - 17.30 Rio/Deodoro: slalom, predtekmovanje C1 moški, K1 moški (Benjamin Savšek, Peter Kauzer)

Gimnastika - 14.45 Rio/Barra: kvalifikacije ženske (do 3.00) (Teja Belak)

Strelstvo - 14.00 Rio/Deodoro: kvalifikacije 10 m zračna pištola ženske trap moški, 1. dan (Boštjan Maček)

  • Ponedeljek, 8. avgust:

Končne odločitve (14)

Plavanje - Rio/Barra: skoki v vodo 21.00 finale sinhrono 3 m moški - 03.00 (9.8.) Rio/Barra: finale 200 m prosto moški (Anže Tavčar) 100 m hrbtno ženske 100 m hrbtno moški 100 m prsno ženske (Tjaša Vozel)
Judo - 21.40 Rio/Barra: ženske do 57 kg, moški do 73 kg (Rok Drakšič)
Sabljanje - 22.15 Rio/Barra: sablja ženske, za 3. mesto, finale
Gimnastika - 21.00 Rio/Barra: finale mnogoboj ekipno moški
Dviganje uteži - 20.30 Rio/Barra: ženske do 58 kg 00.00 Rio/Barra: moški do 62 kg
Ragbi - 23.30 Rio/Deodoro: ženske, za 3. mesto, finale
Strelstvo - Rio/Deodoro: finale 17.00 10 m zračna puška moški 20.00 trap moški (Boštjan Maček) Ostala tekmovanja s slovensko udeležbo:
Plavanje - 18.00 Rio/Barra: predtekmovanja 200 m prosto ženske 200 m delfin moški (Robert Žbogar) 200 m mešano ženske - 03.00 (9.8.) Rio/Barra: polfinale 200 m prosto ženske 200 m delfin moški (Robert Žbogar) 200 m mešano ženske
Judo - 15.00 Rio/Barra: predtekmovanje, četrtfinale, ženske do 57 kg, moški do 73 kg (Rok Drakšič) 20.30 polfinale
Namizni tenis - posamezniki
                 15.00 Rio/Barra: 3. krog ženske, moški
                 01.30 (9.8.) Rio/Barra: 4. krog ženske, moški
                       (Bojan Tokić)

Kajak kanu - 17.30 Rio/Deodoro: slalom, predtekmovanje C2 moški, K1 ženske (Sašo Taljat, Luka Božič, Urša Kragelj)
Sašo Taljat Luka Božič kanu | Avtor: EPA EPA
























Strelstvo - Rio/Deodoro: kvalifikacije 14.00 10 m zračna puška moški 14.30 trap moški, 2. dan (Boštjan Maček)

  • Torek, 9. avgust:

Končne odločitve (15)

Plavanje - Rio/Barra: skoki v vodo, finale 21.00 10 m sinhrono ženske - 03.00 (10.8.) Rio/Barra: finale 200 m prosto ženske 200 m delfin moški (Robert Žbogar) 200 m mešano ženske 4 x 200 m prosto moški
Judo - 21.40 Rio/Barra: ženske do 63 kg, moški do 81 kg (Tina Trstenjak)
Konjeništvo - 15.00 Rio/Deodoro: tridnevno tekmovanje, posamezno, ekipno
Kajak/Kanu - 20.10 Rio/Deodoro: slalom, finale C1 moški (Benjamin Savšek)
Sabljanje - 22.15 Rio/Barra: meč, moški posamezno, za 3. mesto, finale
Gimnastika - 21.00 Rio/Barra: mnogoboj ekipno, ženske
Dviganje uteži - 20.30 Rio/Barra: moški do 63 kg 00.00 (10.8.) Rio/Barra: moški do 69 kg
Strelstvo - 20.30 Rio/Deodoro: finale 25 m hitrostrelna pištola ženske Ostala tekmovanja s slovensko udeležbo:
Plavanje - 18.00 Rio/Barra: predtekmovanje 100 m prosto moški (Anže Tavčar) 200 m delfin ženske (Anja Klinar) 200 m prsno moški, 4 x 200 m prosto moški 03.00 (10.8.) polfinale 100 m prosto moški (Anže Tavčar) 200 m delfin ženske (Anja Klinar) 200 m prsno moški
Rokomet - predtekmovanje moški 14.30 Rio/Barra: Katar - Francija 16.30 Rio/Barra: Nemčija - Poljska 19.40 Rio/Barra: Tunizija - Danska 21.40 Rio/Barra: Brazilija - Slovenija 00.50 (10.8.) Rio/Barra: Egipt - Švedska 02.50 (10.8.) Rio/Barra: Argentina - Hrvaška
Jadranje - 18.00 Rio/Copacabana: moški RS:X, laser, finn; ženske RX:X, laser radial (Vasilij Žbogar)
Judo - 15.00 Rio/Barra: predtekmovanja, četrtfinale ženske do 63 kg, moški do 81 kg (Tina Trstenjak) 20.30 polfinale
Namizni tenis - 15.00 Rio/Barra: četrtfinale ženske, moški (Bojan Tokić) 21.00 Rio/Barra: četrtfinale moški dvojice
Kajak/kanu - 18.30 Rio/Deodoro: slalom, polfinale C1 moški (Benjamin Savšek)

  • Sreda, 10. avgust:

Končne odločitve (20)

Plavanje - Rio/Barra: skoki v vodo, finale 21.00 3 m sinhrono moški - 03.00 (11. 8.) Rio/Barra: finale 200 m prsno moški 200 m delfin ženske (Anja Klinar) 100 m prosto moški (Anže Tavčar) 4 x 200 m prosto ženske (Anja Klinar/Janja Šegel/Tjaša Oder/ Tjaša Pintar)
Kolesarstvo - 13.30 Rio/Barra: kronometer ženske - 15.00 Rio/Barra: kronometer moški (Primož Roglič)
Judo - 21.40 Rio/Barra: ženske do 70 kg, moški do 90 kg (Mihael Žgank)
Namizni tenis - Rio/Barra: ženske posamezno 01.30 (11.8.) za 3. mesto 02.30 (11.8.) finale
Kajak/Kanu - 20.15 Rio/Deodoro: slalom, finale K1 moški (Peter Kauzer)
Sabljanje - 00.20 (11.8) Rio/Barra: floret, ženske posamezno, za 3. mesto, finale
Veslanje - 13.30 Rio/Copacabana: finale dvojni četverec moški dvojni četverec ženske
Gimnastika - 21.00 Rio/Barra: mnogoboj finale moški
Dviganje uteži - 20.30 Rio/Barra: ženske do 69 kg, moški do 77 kg
Strelstvo - Rio/Deodoro: finale 17.00 pištola 50 m moški 20.00 dvojni trap moški Ostala tekmovanja s slovensko udeležbo:
Plavanje - 18.00 Rio/Barra: predtekmovanja 100 m prosto ženske 200 m hrbtno moški 200 m prsno ženske (Tjaša Vozel) 200 m mešano moški 4 x 200 m prosto ženske (Anja Klinar/Janja Šegel/Tjaša Oder/ Tjaša Pintar) - 03.00 (11.8.) Rio/Barra: polfinale 100 m prosto ženske 200 m hrbtno moški 200 m prsno ženske 200 m mešano moški

Vasilij Žbogar | Avtor: Robert Deaves/Finn Class Robert Deaves/Finn Class



















Jadranje - 18.00 Rio/Copacabana: moški laser, finn, 470; ženske laser radial, 470; mešano nacra 17 (Tina Mrak/Veronika Macarol) (Vasilij Žbogar)
Judo - 15.00 Rio/Barra: predtekmovanja, četrtfinale ženske do 70 kg, moški do 90 kg (Mihael Žgank) 20.30 polfinale
Kajak/kanu - 18.30 Rio/Deodoro: slalom, polfinale K1 moški (Peter Kauzer)

  • Četrtek, 11. avgust:

Končne odločitve (19):

Plavanje - 03.00 (12.8.) Rio/Barra: finale 200 m prsno ženske 200 m hrbtno moški 200 m mešano moški 100 m prosto ženske
Kolesarstvo - 23.21 Rio/Barra: velodrom, finale ekipni sprint moški
Judo - 21.40 Rio/Barra: ženske do 78 kg, moški do 100 kg (Anamari Klementina Velenšek)
Namizni tenis - 01.30 (12.8.) Rio/Barra: moški posamezno, za 3. mesto 02.30 (12.8.) finale (Bojan Tokić)
Kajak/kanu - 19.15 Rio/Deodoro: slalom finale C2 moški, K1 ženske (Urša Kragelj) (Luka Božič/Sašo Taljat)
Sabljanje - 22.00 Rio/Barra: meč ženske ekipno, za 3. mesto, finale
Veslanje - 13.30 Rio/Copacabana: finale moški: dvojec, dvojni dvojec, lahki četverec ženske: dvojni dvojec
Gimnastika - 21.00 Rio/Barra: finale mnogoboj ženske
Ragbi - 23.30 Rio/Deodoro: moški za 3. mesto, finale
Strelstvo - 17.00 Rio/Deodoro: finale malokalibrska puška trojni položaj 50 m ženske (Živa Dvoršak)
Lokostrelstvo - 21.27 Rio/Maracana: posamezno ženske, za 3. mesto, finale Ostala tekmovanja s slovensko udeležbo: Plavanje - 18.00 Rio/Barra: predtekmovanja 50 m prosto moški 800 m prosto ženske (Tjaša Oder, Anja Klinar) 100 m delfin moški 200 m hrbtno ženske 03.00 (12.8.) Rio/Barra: polfinale 50 m prosto moški 200 m hrbtno ženske 100 m delfin moški Rokomet - predtekmovanje, moški 14.30 Rio/Barra: Tunizija - Katar 16.30 Rio/Barra: Poljska - Egipt 19.40 Rio/Barra: Danska - Hrvaška 21.40 Rio/Barra: Brazilija - Nemčija 00.50 (12.8.) Rio/Barra: Slovenija - Švedska 02.50 (12.8.) Rio/Barra: Francija - Argentina

rokomet Slovenija | Avtor: Saša Despot Saša Despot



















Jadranje - 18.00 Rio/Copacabana: moški RS:X, finn, 470; ženske RS:X, 470; mešano nacra 17 (Tina Mrak/Veronika Macarol) (Vasilij Žbogar)
Judo - 15.00 Rio/Barra: predtekmovanja, četrtfinale ženske do 78 kg, moški do 100 kg (Anamari Klementina Velenšek) 20.30 polfinale
Namizni tenis - 15.00 Rio/Barra: polfinale moški (Bojan Tokić) Kajak Kanu - 17.30 Rio/Deodoro: slalom, polfinale C2 moški, K1 ženske (Urša Kragelj) (Luka Božič/Sašo Taljat)
Strelstvo - 14.00 Rio/Deodoro: kvalifikacije malokalibrska puška trojni položaj 50 m ženske (Živa Dvoršak)

  • Petek, 12. avgust:

Končne odločitve (24):

Tenis - 17.00 Rio/Barra: moški dvojice finale, za 3. mesto
Plavanje - 03.00 (13.8.) Rio/Barra: finale 200 m hrbtno ženske 100 m delfin moški 800 m prosto ženske (Anja Klinar, Tjaša Oder) 50 m prosto ženske
Kolesarstvo - 23.00 Rio/Barra: velodrom, finale ekipni šprint ženske ekipno zasledovanje moški
Atletika - Rio/Maracana: finale 16.10 10.000 m ženske 19.30 20 km hoja moški 03.00 (13.8.) krogla ženske
Judo - 21.40 Rio/Barra: ženske nad 78 kg, moški nad 100 kg
Konjeništvo - 15.00 Rio/Deodoro: dresura, ekipno finale
Sabljanje - 22.00 Rio/Barra: floret, moški ekipno, za 3. mesto, finale
Veslanje - 13.30 Rio/Copacabana: finale ženske: lahki dvojni dvojec, dvojec moški: lahki dvojni dvojec, četverec
Gimnastika - 21.03 Rio/Barra: prožna ponjava ženske
Dviganje uteži - 20.30 Rio/Barra: ženske do 75 kg, moški do 85 kg
Strelstvo - Rio/Deodoro: finale 16.00 malokalibrska puška 50 m leže moški 20.00 skeet ženske
Lokostrelstvo - 21.27 Rio/Maracana: posamezno moški, za 3. mesto, finale Ostala tekmovanja s slovensko udeležbo: Plavanje - 18.00 Rio/Barra: predtekmovanja 50 m prosto ženske 1500 m prosto moški (Martin Bau) 4 x 100 m mešano ženske 4 x 100 m mešano moški Atletika - Rio/Maracana: predtekmovanja 14.30 disk moški, 800 m moški, 100 m ženske (Žan Rudolf, Maja Mihalinec) 01.20 (13.8.) 1500 m ženske, sedmeroboj, 400 m moški, daljina moški (Luka Janežič) Jadranje - 18.00 Rio/Copacabana: moški RS:X, laser, 470, 49er; ženske RS:X, laser radial, 470, 49erFX (Tina Mrak/Veronika Macarol)

  • Sobota, 13. avgust:

Končne odločitve (21):

Tenis - 17.00 Rio/Barra: za 3. mesto moški, ženske, ženske dvojice, mešani pari; finale ženske
Plavanje - 03.00 (14.8.) Rio/Barra: finale 50 m prosto ženske 1500 m prosto moški (Martin Bau) 4 x 100 m mešano ženske 4 x 100 m mešano moški
Kolesarstvo - 21.53 Rio/Barra: velodrom finale ekipno zasledovanje ženske, keirin ženske
Atletika - Rio/Maracana: finale 15.50 disk moški 01.00 (14.8.) daljina moški 01.50 (14.8.) 10.000 moški 02.25 (14.8.) 100 m ženske (Maja Mihalinec) 03.35 (14.8.) sedmeroboj
Sabljanje - 22.00 Rio/Barra: sablja ženske ekipno, za 3. mesto in finale
Veslanje - 13.30 Rio/Copacabana: finale moški enojec, osmerec; ženske osmerec, enojec
Gimnastika - 21.03 Rio/Barra: trampolin moški finale
Dviganje uteži - 00.00 (14.8.) Rio/Barra: moški do 94 kg
Strelstvo - Rio/Deodoro: finale 17.30 hitrostrelna pištola 25 m moški 20.00 skeet moški Ostala tekmovanja s slovensko udeležbo: Atletika - 14.30 Rio/Maracana: predtekmovanja 100 m moški troskok ženske 3000 m zapreke ženske 400 m ženske sedmeroboj 400 m moški (Luka Janežič) - 01.00 (14.8.) 800 m moški (Žan Rudolf) skok s palico moški (Robert Renner) 100 m ženske (Maja Mihalinec)
Robert Renner | Avtor: EPA EPA


























Rokomet - predtekmovanja moški 12.50 Rio/Barra: Švedska - Poljska 14.30 Rio/Barra: Slovenija - Nemčija 16.30 Rio/Barra: Hrvaška - Francija 19.40 Rio/Barra: Danska - Katar 21.40 Rio/Barra: Egipt - Brazilija 02.50 (14.8.) Rio/Barra: Argentina - Tunizija Jadranje -18.00 Rio/Copacabana: moški laser, finn, 49er; ženske laser radial, 49erFX; mešano nacra 17 (Vasilij Žbogar)

  • Nedelja, 14. avgust:

Končne odločitve (22):

Tenis - 17.00 Rio/Barra: finale moški, ženske dvojice, mešani pari
Plavanje - 21.00 Rio/Barra: skoki v vodo finale 3 m ženske
Kolesarstvo - 22.04 Rio/Barra: velodrom, finale moški sprint
Atletika - 14.30 Rio/Maracana: maraton ženske (Daneja Grandovec) 01.00 (15.8.) troskok ženske 01.55 (15.8.) 400 m moški (Luka Janežič) 03.25 (15.8.) 100 m moški
Golf - 12.30 Rio/Barr: moški 4. dan
Jadranje - 18.00 Rio/Copacabana: regata za medalje RS:X moški, ženske
Boks - 19.15 Rio/Barra: finale moški polmušja
Sabljanje - 22.00 Rio/Barra: meč moški ekipno, za 3. mesto, finale
Gimnastika - 19.00 Rio/Barra: finale parter moški preskok ženske (Teja Belak) konj moški dvovišinska bradlja ženske
Dviganje uteži - 00.00 (15.8.) Rio/Barra: ženske do 75 kg
Rokoborba - 21.00 Rio/Barra: grško-rimski slog, do 59 kg in 75 kg
Strelstvo - 18.00 Rio/Deodoro: finale malokalibrska puška 50 m trojni položaj moški Ostala tekmovanja s slovensko udeležbo: Jadranje - 18.00 Rio/Copacabana: moški finn, 470; ženske 470; mešano nacra 17 (Tina Mrak/Veronika Macarol) (Vasilij Žbogar)

  • Ponedeljek, 15. avgust:

Končne odločitve (17)

Plavanje - 14.00 Rio/Copacabana: daljinsko plavanje, 10 km ženske (Špela Perše)
Kolesarstvo - 21.00 Rio/Barra: velodrom, finale omnium moški
Atletika - Rio/Maracana: finale 14.30 kladivo ženske 15.40 3000 m zapreke ženske 01.35 (16.8.) skok s palico moški (Robert Renner) 01.35 800 m moški (Žan Rudolf) 03.25 400 m ženske
Jadranje - 18.00 Rio/Copacabana: regata za medalje, laser radial ženske, laser moški
Konjeništvo - 15.00 Rio/Deodoro: dresura posamezno
Boks - 00.15 (16.8.) Rio/Barra: finale, težka moški
Gimnastika -19.00 Rio/Barra: finale krogi moški preskok moški bradlja ženske
Dviganje uteži - 00.00 (16.8.) Rio/Barra: moški do 105 kg
Rokoborba - 21.00 Rio/Barra: grško-rimski slog, do 85 kg in 130 kg Ostala tekmovanja s slovensko udeležbo: Atletika - 14.30 Rio/Maracana: predtekmovanja troskok moški 200 m ženske (Sabina Veit, Maja Mihalinec) 3000 m zapreke moški 400 m ovire moški - 01.15 (16.8.) disk ženske 110 m ovire moški 400 m ovire ženske Rokomet - predtekmovanja moški 14.30 Rio/Barra: Poljska - Slovenija 16.30 Rio/Barra: Nemčija - Egipt 19.40 Rio/Barra: Francija - Danska 21.40 Rio/Barra: Švedska - Brazilija 00.50 (16.8.) Rio/Barra: Hrvaška - Tunizija 02.50 (16.8.) Rio/Barra: Katar - Argentina Jadranje - 18.00 Rio/Copacabana: moški 470, 49er; ženske 470, 49er FX (Tina Mrak/Veronika Macarol) Kajak/Kanu - 14.00 Rio/Copacabana: mirne vode, predtekmovanja 1.000 m C1 moški 500 m K2 ženske 200 m K1 ženske (Špela Ponomarenko Janić) 1.000 m K1 moški

  • Torek, 16. avgust:

Končne odločitve (25)

Plavanje - 14.00 Rio/Copacabana: daljinsko plavanje, 10 km moški - 19.00 Rio/Barra: sinhrono plavanje - 23.00 Rio/Barra: skoki v vodo, finale 3 m moški
Kolesarstvo - 21.00 Rio/Barra: velodrom, finale keirin moški, omnium ženske, sprint ženske
Atletika - Rio/Maracana: finale 14.50 troskok moški 16.20 disk ženske 01.15 (17.8.) skok v višino moški 01.30 1500 m ženske 03.45 110 m ovire moški
Jadranje - 18.00 Rio/Copacabana: regata za medaljo, moški finn; mešano nacra 17 (Vasilij Žbogar)
Namizni tenis - 16.00 Rio/Barra: ekipno, ženske

Špela Ponomarenko Janić | Avtor: Stanko Gruden/STA Stanko Gruden/STA



















Kajak/kanu - 14.00 Rio/Copacabana: mirne vode, finale 1000 m C1 moški 500 m K2 ženske 200 m K1 ženske (Špela Ponomarenko Janić) 1000 m K1 moški
Badminton - 22.30 Rio/Barra: mešani pari, za 3. mesto
Boks - 00.15 (17.8.) Rio/Barra: finale, moški lahka
Gimnastika - 19.00 Rio/Barra: finale bradlja moški parter ženske drog moški

Dviganje uteži - 00.00 (17.8.) Rio/Barra: moški nad 105 kg
Rokoborba - 21.00 Rio/Barra: grško-rimski slog, do 66 kg in do 98 kg Ostala tekmovanja s slovensko udeležbo: Atletika - 14.30 Rio/Maracana: predtekmovanja 5000 m ženske skok s palico ženske (Tina Šutej) 1500 m moški 100 m ovire ženske 200 m moški kopje ženske (Martina Ratej) daljina ženske - 01.15 (17.8.) polfinala 110 m ovire moški 400 m ovire ženske 400 m ovire moški 200 m ženske (Maja Mihalinec, Sabina Veit)

  • Sreda, 17. avgust:

 Končne odločitve (16)
Atletika - Rio/Maracana: finale
                 16.50 3000 m zapreke moški
                 22.45 daljina ženske
                 02.15 200 m ženske
                       (Maja Mihalinec, Sabina Veit)
                 03.30 100 m ovire ženske

Jadranje - 18.00 Rio/Copacabana: regata za medalje, 470 ženske, moški (Tina Mrak/Veronika Macarol)
Namizni tenis - 00.30 (18.8.) Rio/Barra: ekipno moški
Odbojka na mivki - 03.00 (18.8.) Rio/Copacabana: za 3. mesto in finale ženske
Konjeništvo - 15.00 Rio/Deodoro: preskakovanje ovir ekipno
Badminton - 13.30 Rio/Barra: finale mešano
Boks - 21.30 Rio/Barra: finale moški velterska
Rokoborba - 21.00 Rio/Barra: prosti slog, ženske do 48 kg, do 58 kg, do 69 kg
Taekwondo - Rio/Barra: za 3. mesto in finale, ženske do 49 kg, moški do 58 kg Ostala tekmovanja s slovensko udeležbo: Rokomet - četrtfinale moški 15.00 Rio/Barra: 1 tekma 18.30 Rio/Barra: 1 tekma 22.00 Rio/Barra: 1 tekma 01.30 (18.8.) Rio/Barra: 1 tekma (Slovenija)
Kajak/kanu - 14.00 Rio/Copacabana: mirne vode 1000 m K2 moški 200 m C1 moški 200 m K2 moški 500 m K1 ženske (Špela Ponomarenko Janić)

  • Četrtek, 18. avgust:

Končne odločitve (23)

Plavanje - 21.00 Rio/Barra: skoki v vodo, finale 10 m ženske
Atletika - Rio/Maracana: finale 17.00 400 m ovire moški 23.35 krogla moški 01.30 kopje ženske (Martina Ratej) 02.10 deseteroboj 02.45 400 m ovire ženske 03.30 200 m moški
Jadranje - 18.00 Rio/Copacabana: regata za medalje, moški 49er, ženske 49er FX
Odbojka na mivki - 03.00 (19.8.) Rio/Copacabana: za 3. mesto moški 05.00 (19.8.) Rio/Copacabana: finale moški
Kajak/kanu - 14.00 Rio/Copacabana: mirne vode, finale 1000 m K2 moški 200 m C1 moški 200 m K2 moški 500 m K1 ženske (Špela Ponomarenko Janić)
Badminton - 13.30 Rio/Barra: ženske dvojice za 3. mesto in finale, moške dvojice za 3. mesto
Boks - 20.30 Rio/Barra: finale moški poltežka
Hokej na travi - 17.00 Rio/Deodoro: za 3. mesto moški 22.00 Rio/Deodoro: finale moški
Triatlon - 16.00 Rio/Copacabana: moški
Rokoborba - 21.00 Rio/Barra: prosti slog, ženske do 53 kg, do 63 kg, do 75 kg
Taekwondo - 01.00 (19.8.) Rio/Barra: ženske do 57 kg, moški do 68 kg Ostala tekmovanja s slovensko udeležbo: Atletika - 14.30 Rio/Maracana: predtekmovanja deseteroboj 110 m moški krogla moški višina ženske (Maruša Černjul) 4 x 100 m ženske 4 x 100 m moški 1500 m moški 800 m ženske


  • Petek, 19. avgust:

Končne odločitve (22)

Nogomet - 18.00 Sao Paulo: za 3. mesto ženske 22.30 Rio de Janeiro: finale ženske
Plavanje - 17.00 Rio/Barra: sinhrono plavanje, ekipno
Kolesarstvo - 20.00 Rio/Deodoro: BMX, finale ženske, moški
Atletika - Rio/Barra: finale 13.00 50 km hoja moški 19.30 20 km hoja ženske 01.10 (20.8.) skok s palico ženske (Tina Šutej) 01.30 (20.8.) kladivo moški 02.10 (20.8.) 5000 m ženske 02.40 (20.8.) 4 x 100 m ženske 03.15 (20.8.) 4 x 100 m moški
Konjeništvo - 15.00 Rio/Deodoro: preskakovanje ovir posamezno
Badminton - 13.30 Rio/Barra: ženske posamezno za 3. mesto, moški finale, moški dvojice finale
Boks - 21.00 Rio/Barra: finale, ženske lahka
Hokej na travi - 17.00 Rio/Deodoro: za 3. mesto ženske 22.00 Rio/Deodoro: finale ženske
Rokoborba - 21.00 Rio/Barra: prosti slog, moški do 57 kg, do 74 kg
Taekwondo - 00.10 (20.8.) Rio/Barra: ženske do 67 kg, moški do 80 kg
Vaterpolo - 16.20 Rio/Barra: za 3. mesto ženske 20.30 Rio/Barra: finale ženske
Moderni peteroboj - 17.00 Rio/Deodoro: ženske Ostala tekmovanja s slovensko udeležbo: Rokomet - polfinale moški 20.30 Rio/Barra: 1 tekma 01.30 (20.8.) Rio/Barra: 1 tekma (Slovenija)

  • Sobota, 20. avgust:

Končne odločitve (30)

Nogomet - 18.00 Belo Horizonte: za 3. mesto moški 22.30 Rio de Janeiro: finale moški
Plavanje - 21.30 Rio/Barra: skoki v vodo, finale 10 m moški
Kolesarstvo - 17.30 Rio/Deodoro: olimpijski kros ženske (Tanja Žakelj)
Atletika - Rio/Maracana: finale 01.10 (21.8.) višina ženske (Maruša Černjul) 01.30 (21.8.) kopje moški 01.55 (21.8.) 1500 moški 02.00 (21.8.) 800 m ženske 02.15 (21.8.) 5000 m moški 02.30 (21.8.) 4 x 400 m ženske 03.00 (21.8.) 4 x 400 m moški
Košarka - 16.30 Rio/Barra: za 3. mesto ženske 20.30 Rio/Barra: finale ženske
Rokomet - 16.30 Rio/Barra: za 3. mesto ženske 20.30 Rio/Barra: finale ženske
Odbojka - 18.00 Rio/Maracana: za 3. mesto ženske 03.15 (21.8.) Rio/Maracana: finale ženske
Golf - 12.30 Rio/Barra: ženske 4. dan
Kajak/Kanu -14.00 Rio/Copacabana: mirne vode, finale 200 m K1 moški 1000 m C2 moški 500 m K4 ženske 1000 m K4 moški
Badminton - 13.30 Rio/Barra: moški, za 3. mesto in finale
Boks - 19.00 Rio/Barra: finale, ženske mušja, moški peresna, srednja
Ritmična gimnastika - 20.20 Rio/Barra: finale mnogoboj posamezno

mateja šimic triatlon london 2012 | Avtor: Stanko Gruden/STA Stanko Gruden/STA



















Triatlon - 16.00 Rio/Copacabana: ženske (Mateja Šimic)
Rokoborba - 21.00 Rio/Barra: prosti slog, moški do 86 kg, do 125 kg
Taekwondo - 01.00 (21.8.) Rio/Barra: ženske nad 67 kg, moški nad 80 kg
Vaterpolo - 18.00 Rio/Barra: za 3. mesto moški 22.50 Rio/Barra: finale moški
Moderni peteroboj - 17.00 Rio/Deodoro: moški

  • Nedelja, 21. avgust:

Končne odločitve (12)

Kolesarstvo - 17.30 Rio/Deodoro: olimpijski kros moški
Atletika - 14.30 Rio/Maracana: maraton moški (Anton Kosmač)
Košarka - 16.30 Rio/Barra: za 3. mesto moški 20.45 Rio/Barra: finale moški
Rokomet - 15.30 Rio/Barra: za 3. mesto moški 19.00 Rio/Barra: finale moški (Slovenija)
Odbojka - 14.30 Rio/Maracana: za 3. mesto moški 18.15 Rio/Maracana: finale moški
Boks - 19.00 Rio/Barra: finale, ženske srednja, moški mušja, srednjevelterska, supertežka
Ritmična gimnastika - 16.00 Rio/Barra: finale, mnogoboj ekipno
Rokoborba - 21.00 Rio/Barra: prosti slog, moški do 65 kg, do 97 kg
Komentarjev 0
Napišite prvi komentar!

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Če nimate uporabniškega računa, izberite enega od ponujenih načinov in se registrirajte v nekaj hitrih korakih.