18 ogledov

Trije v tretji za tretjo v nizu

Kje je plošček? V rokavici Careyja Pricea. Zaustavil je 27 strelov. (Foto: Reute Žurnal24 main
Montreal Canadiens so v zadnji tretjini zabili trikrat in za tretjo zmago zapored s 4:1 premagali Ottawo Senators. Junak zmage je bil tudi vratar Carey Price, ki je imel 28 obramb.

Jeff Halpern je zabil za 2:1 v tretji minuti tretje tretjine in začel se je preobrat za zmago Montreal Canadiensov s 4:1. Za tretjo zmago zapored sta zatem zadela še Brian Gionta in Roman Hamrlik. Vratar Carey Price je zaustavil 27 strelov Ottawe Senators, klonil je le ob koncu prve tretjine, ko ga je z igralcem več premagal Nick Foligno. "Na zadnjih nekaj tekmah gredo vse zasluge za malo prejetih golov ekipi. Jaz le stojim v golu in zapolnjujem vrzeli. Igramo res dobro," je na soigralce zasluge prenesel Price.