21 ogledov

V finalu Celje in Velenje

Hrvaški reprezentant Renato Sulić je za Celjane prispeval šest zadetkov. Žurnal24 main
V finalu superpokala Slovenije bosta igrala Gorenje in Celje Pivovarna Laško. Prvo je bilo v polfinalu boljše od koprskega Cimosa, Celjani so ugnali hrpeljski Gold Club.

Na prvi tekmi med domačim Gorenjem in Cimosom so z 28:25 zmagali Velenjčani, ki so si napredovanje zagotovili po boljši igri v drugem polčasu, saj so po prvem zaostajali za tri zadetke (12:15). V drugem polfinalnem dvoboju so Celjani le stežka ugnali Hrpeljce, saj so si napredovanje v finale priborili šele po izteku časa. Odločilen gol za Celje Pivovarno Laško je s sedmih metrov zadel Srdjan Trivundža. Tudi oni so, podobno kot velenjsko Gorenje, ob polčasu zaostajali za tri zadetke (16:19).

Finale bo na sporedu v sredo ob 19. uri.