28 ogledov

Velenjčani razbili Bregenz s +17!

Velenjčani (na fotografiji Dino Bajram) so z eno nogo in tremi četrtinami že v n Žurnal24 main
Rokometaši Gorenja so na prvi tekmi osmine finala pokala EHF z 32:15 (16:9) premagali Bregenz. Čez dober teden dni, 27. februarja, bo na sporedu povratna tekma v Avstriji.

Silovit začetek rokometašev Gorenja Velenja je dobesedno šokiral goste iz Bregenza, ki so v prvih enajstih minutah zadeli le enkrat (6:1). Varovanci Branka Tamšeta so v  25. minuti vodili že za šest (14:8), David Miklavčič si je do takrat nabral že štiri zadetke, Ivan Gajič pa devet obramb.

Tudi v drugem polčasu ose niso popuščale in prednost je še naraščala. V 42. minuti je bilo že plus deset, do konca tekme pa so lahko gledalci v Rdeči dvorani spremljali pravi rokometni recital Velenjčanov, ki so z atraktivno igro upravičili nakup vstopnice. Pred povratno tekmo v Avstriji 27. februarja je praktično že vse odločeno.