6 ogledov

Zaostajali 1:3, zmagali s 4:3

Takole je Penner v podaljšku za zmago premagal vratarja Pricea. (Foto: Reuters) Žurnal24 main
Edmonton Oilers so zaostajali za dva zadetka, a naredili preobrat za zmago v podaljšku s 4:3 nad divizijskimi rivali Montreal Canadiens. Preverite še ostale rezultate prvega decembrskega dne v ligi NHL.

Ales Hemsky in Sam Gagner sta v zadnji tretjini zaostanek z 1:3 spreobrnila v 3:3. Dustin Penner pa je v tretji minuti podaljška premagal Careyja Pricea za zmago Edmonton Oilersov s 4:3 nad Montreal Canadiens. "Dejstvo je, da smo pustili srce na ledu. Lahko bi se sprijaznili s porazom, a so moji fantje vedeli, da se z njim ne zadovoljimo. To je lepota te ekipe, ki odrašča pred našimi očmi," je navdušen nad razpletom razlagal trener Oilersov, Tom Renney. Izpostavimo še vratarja Devana Dubnyka, ki je zaustavil 36 strelov nasprotnika. Edmonton je šele drugič letos dobil dve tekmi zapored.