Šport > Zimski športi
15 ogledov

Haus ostaja v domeni Vonnove

Vonnova se v Hausu počuti kot doma in je zmagala še drugič zapored. Takole se je Žurnal24 main
Američanka Lindsey Vonn je na smuku v Hausu na avstrijskem Štajerskem slavila še drugič v dveh dneh. Tina Maze je bila 38., Maruša Ferk pa 42.

Ameriška smučarka Lindsey Vonn je zmagovalka smuka za svetovni pokal v Haus im Ennstalu na avstrijskem štajerskem. Tako je Američanka s časom 1:38,84 slavila še drugič v dveh dneh in še četrtič v sezoni. Na drugo mesto se je uvrstila Italijanka Nadja Kamer, tretja pa je bila Francozinja Ingrid Jacquemod. Slovenski predstavnici  Tina Maze in Maruša Ferk sta bili daleč od najboljših - prva je z zaostankom sekunde in 57 stotink zasedla 38. mesto, Ferkova pa je bila z 20 stotinkami več 43.