Šport > Zimski športi
25 ogledov

Šampionka Tina 13. na treningu v Ga-Pa

Maze Meribel superkombinacija svetovni pokal EPA
Po že zagotovljenem velikem kristalnem globusu, prvem v zgodovini slovenskega alpskega smučanja, Tino Maze čaka napet zaključek sezone, v katerem želi osvojiti še vse male kristalne globuse. Naslednja postaja je Garmisch-Partenkirchen, kjer je na sredinem treningu smuka zasedla 13. mesto. Ilka Štuhec je bila deseta. Prva Anna Fenninger.

Tina Maze je na prvem treningu smuka pred tekmami za svetovni pokal v Garmisch-Partenkirchnu zasedla 13. mesto. Za najhitrejšo Avstrijko Anno Fenninger je zaostala sekundo in pol.

Bolje se je odrezala Ilka Štuhec, ki ima za seboj zelo uspešno sezono v hitrih disciplinah. V sredo je zasedla deseto mesto, za vodilno smučarko pa zaostala 1,24 sekunde. Vanja Brodnik je s 4,36 sekunde zaostanka pristala na 47. mestu.