11 ogledov

Zlato za Slovenijo v Kranjski Gori

Maja Pintar je Sloveniji priigrala drugo bronasto kolajno na letošnjih paraolimp Žurnal24 main
Slovenska namiznoteniška ekipa je na EP za invalide zadnji dan tekmovanj osvojila še zlato medaljo. Mateja Pintar in Andreja Dolinar, rezerva je bila Barbara Meglič, sta finale dobili s 3:1.

Slovenska namiznoteniška ekipa je na evropskem prvenstvu za invalide v Kranjski Gori (Epint) zadnji dan tekmovanj osvojila še zlato medaljo. V kategoriji 4 sta Mateja Pintar in Andreja Dolinar, rezerva je bila Barbara Meglič, v finalu ekipnega dela EP premagali Srbijo s 3:1. Mateja Pintar je dobila oba posamična dvoboja gladko s 3:0, prav tako svojega Andreja Dolinar, srbski igralki Nada Matić in Borislava Perić sta bili s 3:0 boljši le v igri dvojic.