Svet
0 ogledov

"Javnost bo presenečena"

Zakonca Salahi sta prva opozorila na svojo prisotnost na zabavi v Beli hiši, saj Žurnal24 main
Zakonca Salahi, ki sta obtožena, da sta nepovabljena vdrla na zabavo ameriškega predsednika Obame, zdaj trdita, da so obtožbe lažne in da bo javnost presenečena nad resnico.

Tareq in Michaele Salahi sta sicer za zdaj redkobesedna, saj pravita, da sodelujeta s tajno službo in ne želita z izjavami ogroziti preiskave, a prek ameriških medijev napovedujeta presenečenje. "Menim, da bo ameriška javnost zelo presenečena nad podrobnostmi," pravi Tareq.

Zakonca Salahi sta se prejšnji torek pojavila na zabavi ameriškega predsednika Baracka Obame, ki je gostil indijskega premierja Manmohana Singha. Nastal je pravi škandal, saj sta uspela zakonca priti na zabavo brez povabila mimo varnostne službe. Predstavnik Bele hiše Robert Gibbs zato vztraja, "če ni vabila, ni vstopa in to pomeni, da sta zakonca vdrla na zabavo."

Salahijeva, ki sta se že večkrat zagovarjala zaradi nenadnih prihodov na zabave, trdita, da gre le za podtikanja in da so jima z njimi hudobni ljudje uničili življenje.

Komentarjev 1
Napišite prvi komentar!

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Če nimate uporabniškega računa, izberite enega od ponujenih načinov in se registrirajte v nekaj hitrih korakih.